Jestem entuzjastką ludzi.

Lubię być z ludźmi i dla ludzi. Uczyć, inspirować lub po prostu towarzyszyć. Wierzę, że wartościowe relacje są ważniejsze od indywidualnych osiągnięć, ale dopiero będąc blisko siebie, możemy zaoferować swoją prawdziwą obecność drugiemu człowiekowi. Dlatego zachęcam do odkrywania swojego prawdziwego JA, do odwagi bycia i życia w zgodzie z samym sobą. Słucham, zadaję pytania, zapraszam do refleksji. Wspieram, ale nie wyręczam, chociaż czasami za dużo mówię:).

Buduję relacje, zawodowo. Jestem nauczycielem, szkoleniowcem, coachem. Pracuje z uczniami, nauczycielami, konsultantami, sprzedawcami, entuzjastami i sceptykami. Lubię zostawiać ludzi z poczuciem zadowolenia z realizacji celu, wyposażonych w nową wiedzę i umiejętności, które będą chcieli dalej rozwijać. Przekonałam się, że bez otwartości, zaangażowania i chęci współpracy po drugiej stronie, moja praca nie ma sensu, a wartościowa, wspierająca relacja jest niezbędna, abyśmy mogli do siebie dotrzeć.

Uważam, że zdolność budowania i utrzymywania relacji jest ważna w każdym aspekcie naszego życia. Z doświadczenia wiem, że to długotrwała relacja z klientem zapewnia sukces sprzedaży, a wspierająca relacja z nauczycielem jest tym, co pozwala uczniom rozwinąć skrzydła. Bo ludzie intuicyjnie wyczuwają czy są dla Ciebie ważni.

Ukończyłam Filologię Angielską na UAM w Poznaniu, Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w SWPS, Laboratorium Psychoedukacji oraz Akademię Analizy Transakcyjnej w Grupie Spotkanie. Jestem certyfikowanym Trenerem FRIS.

Moją misją jest budowanie dobrych relacji, dlatego powstała educatornia. To miejsce do którego zapraszam wszystkich, dla których rozwój osobisty i zawodowy jest ważnym krokiem, na drodze do osobistego spełnienia. Wszystkich którzy, podobnie jak ja uważają, że dobre relacje mają niezwykłą moc zmieniania świata na lepszy.

Do zobaczenia!

Iza Borkowska